Відбулися фінальні змагання на Першість Черкаської області з футзалу серед ветеранів

14 листопада 2020 року відбулися фінальні змагання на Першість Черкаської області з футзалу серед ветеранів. Змагання проходили в палаці спорту “Будівельник” м.Черкаси. Честь Чигиринської ОТГ представляла команда ветеранів 60 років і старше.

У фінальну частину змагань пробилися команди м.Умань, м.Чорнобай, м.Корсунь-Шевченківський та м.Чигирин.

В першому півфіналі наша команда показавши злагоджену та технічну гру перемогла команду м.Корсунь -Шевченківського з рахунком 3:1 і вийшла до фіналу. У фіналі наші земляки зустрілися з командою ветеранів  м.Чорнобай. Гра пройшла в напруженій боротьбі і тільки на останніх хвилинах гри команда м. Чорнобай переграла наших земляків.

Тож 1 місце вибороли чорнобаївські футболісти, 2 місце посіли наші ветерани і 3 місце за спортсменами з м.Корсунь – Шевченківського. Наші футболісти нагороджені пам’ятним Кубком і срібними медалями.

Команду представляли ветерани Чигиринського футболу: Володимир Філенко, Олексій Горошко, Валерій Лагуткін, Віктор Бухтій, Григорій Фощій, Олександр Шевчук. Змагання проведено за сприяння відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.