Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Двадцять два рішення прийнято членами виконавчого комітету Чигиринської міської ради на сьогоднішньому, сорок четвертому, засіданні.

Соціальний захист жителів громади, внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців ЗСУ та їх родин є одним із основних завдань сьогодення, які потребують першочергового вирішення органами місцевого самоврядування. Для організації виконання повноважень в сфері соціального захисту, за погодженням з постійною комісією міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій міської ради, виконавчим комітетом розглянуто та схвалено проекти програм, які включені в порядок денний чергової сесії міської ради з метою їх прийняття, а саме:

– Програма медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей в Чигиринській міській територіальній громаді на 2023-2027 роки;

– Зміни до Програми «Турбота» Чигиринської міської ради на 2023-2025 роки.

Не менше важливою є Програма підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації, проект якої схвалили на 2023-2025 роки та передали для обговорення і затвердження депутатському корпусу міської ради.

Розглянувши проекти рішень виконкому, подані Службою  в справах дітей міської ради, врахувавши рекомендації Комісії із захисту прав дітей при виконавчому комітеті міської ради, затвердили висновки про доцільність проживання неповнолітніх/малолітніх дітей з одним із батьків.

Ряд прийнятих рішень стосуються здійснення робіт з благоустрою міста, організації пасажирських перевезень, обліку громадян, потребуючих покращення умов проживання, господарської діяльності комунальних підприємств міської ради.

Заступниця міського голови Валентина Алєксєєвець, головуюча на засіданні, подякувала членам виконкому за оперативну та злагоджену роботу.