Відбулося засідання постійної комісії з з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики

15 червня відбулося засідання постійної комісії міської ради з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики за головування Юрія Поліщука.

В ході роботи депутати ознайомилися та погодили проект Стратегії розвитку Будинку дитячої та юнацької творчості Чигиринської міської ради Черкаської області на 2023-2027роки, прийняття якого надаватиме можливість вільного вибору дітьми та молоддю улюблених занять з урахуванням індивідуальних інтересів, здібностей та потреб. Обговорили перспективні шляхи розвитку та інші нагальні питання позашкільної освіти в громаді.

Відповідно до порядку денного опрацювали звернення жителів громади, що надійшли до відділу соціального захисту. За результатами їх розгляду сформовано перелік матеріальних допомог на лікування та передано на затвердження постійною комісією  міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку.

Також депутати погодили надання матеріальної допомоги на встановлення пам’ятників загиблим воїнам нашої громади.