Відбулося засідання постійної комісії міської ради з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення і депутатської діяльності та етики

16 травня відбулося засідання постійної комісії міської ради з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення і депутатської діяльності та етики за головування Юрія Поліщука.

Під час проведення засідання члени комісії розглянули вісім питань.

Зокрема було обговорено та підтримано Стратегії розвитку трьох навчальних закладів громади, які представили директори закладів:

❇️Вітівської гімназії Чигиринської міської ради;

❇️закладу дошкільної освіти “Сонечко”;

❇️закладу дошкільної освіти “Берізка”.

Також на комісії було розглянуто питання щодо укладення угоди про співпрацю і партнерство з містом партнером Майне (Німеччина), що дасть змогу збільшити розвиток і допомогу для нашої громади у цей важкий час.

Розглядалось питання про внесення змін до Програми “Турбота” в аспекті затвердження порядку відшкодування поховання загиблих воїнів ЗСУ.

Окрім того, були розглянуті заяви про надання матеріальної допомоги на лікування. Перелік матеріальних допомог з описом підстав для їх надання, сформований за результатами роботи, передано на погодження постійною комісією з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку.