Відбулося засідання Координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі

19 листопада відбулося засідання Координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської об’єднаної територіальної громади, на якому підбито підсумки і визначено переможців.

Голосування за проєкти, подані в рамках конкурсу «Бюджет участі» проводилось з 20 жовтня по 18 листопада 2020 року. В голосуванні  взяла участь 1671 особа, з них 494- онлайн та 1177 – офлайн.

Відповідно до проведеного голосування, проєкти розподілені за кількістю голосів:

Отже, переможцями конкурсу Бюджету участі визначено:

в категорії великий проєкт – «Мобільний кінотеатр просто неба – пориньмо у світ зірок разом»

в категорії малі проєкти – «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Житловий масив в с.Стецівка»;

«Вуличне відеоспостереження на території дитячо-спортивного майданчику «Раді Вас Бачити».

Діна Жук запропонувала винести на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку питання щодо фінансування у 2021 року ще двох проектів  «Спортивне виховання молоді та організація дозвілля жителів по вулицях Миру та Енергетиків міста Чигирин»   та  «Встановлення камер відеоспостереження в с.Тіньки»,  оскільки вони отримали значну підтримку  населення.

На завершення засідання Лариса Іващенко висловила впевненість, що  конкурс «Бюджет участі» буде проводитися і в наступному році, адже мешканці показали свою активність та зацікавленість в тому, щоб громада  ставала кращою, безпечною і комфортною.