Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Питання погашення наявної заборгованості по виплаті заробітної плати в громаді – на постійному контролі.
 
✍️Під головуванням Сергія Брайченка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та бюджетів усіх рівнів.
 
В роботі комісії взяли участь Оксана Філоненко, начальник відділу обслуговування громадян №11 Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Черкаській області та Лариса Мерешко, начальник ЦОП Чигиринської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області.
 
Члени комісії заслухали інформацію щодо окремих боржників зі сплати єдиного соціального внеску. Під час розгляду було встановлено, що 3 підприємства сплатили борг у повному обсязі та 2 підприємства сплатили борг частково.
 
Також, члени комісії запропонували консультаційну фахову допомогу з питань якнайшвидшого погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, що виникла у фізичних осіб – підприємців, що знаходяться на території громади, та прийняли рішення повторно викликати, на засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та бюджетів усіх рівнів, представників підприємств котрі мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску.