Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

3 березня 2021 року міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради VIII скликання.

На засіданні детально обговорено та затверджено штатний розпис комунального підприємства «Господарське управління Будинку рад» Чигиринської міської ради, з яким ознайомила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Лариса Іващенко.

Начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту міської ради Віталій Синяков доповів по питанню призупинення діяльності закладів дошкільної  освіти та дошкільних груп у складі навчально-виховних комплексів.

В свою чергу, виконавчим комітетом затверджено розрахунки вартості трудових витрат та цін на послуги підрозділу трудовий архів КП «ЄРЦ» Чигиринської міської ради та Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою громади.

Також погоджено питання укладення договору оренди комунального майна без проведення аукціону, прийнято рішення про визначення виконавця послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування №4-5, присвоєно адреси об’єктам нерухомого майна.

Рішенням виконавчого комітету також створено комісію з обстеження зелених насаджень Чигиринської міської ради, що підлягають видаленню.

Окрім того, в ході засідання розглянуто ряд питань, що стосуються соціального захисту дітей.