Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
 
Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет: оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Чигиринської міської ТГ; демонтаж комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності Чигиринської міської територіальної громади.
 
Також, затвердили дві програми:
 
  • Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території Чигиринської міської територіальної громади на 2022-2025 року;
  • Програму підтримки самозабезпечення Чигиринської міської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги».
Далі члени виконкому заслухали інформацію про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за I квартал 2022 року.
 
Серед іншого розглянуто питання про стан роботи зі зверненнями громадян та виконавської дисципліни у Чигиринській міській раді та її виконавчому комітеті за І квартал 2022 року.
 
За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.