Відбулася зустріч з представниками Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та волонтерами

Днями відбулася зустріч міського голови Віктора Харченка з координаторкою Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України Юлією Холодною, Mathieu Leonard та волонтерами Canadian Red Cross
З першого дня повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну Товариство Червоного Хреста України оперативно мобілізувало всі сили й ресурси та розпочало надавати допомогу постраждалому населенню.
Під час зустрічі обговорили співпрацю, координацію спільних дій та пропозиції, що будуть корисними для нашої громади під час воєнного стану, а також надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Міський голова подякував доброчинцям за всебічну гуманітарну підтримку Чигиринщини.
Міжнародні гості, в свою чергу, наголосили, що дуже вражені українським народом, їх злагодженістю в подоланні проблем сьогодення, жоден інший народ не зміг би так згуртуватися в такий складний час.
«Сьогодні наше завдання – забезпечити комфортне тимчасове перебування чи повноцінне проживання в громаді людей, які вимушено покинувши свої домівки, знайшли прихисток на Чигиринщині” – зазначив очільник громади.