Відбулася XLII сесія Чигиринської міської ради VIII скликання

Сьогодні під головуванням очільника громади Віктора Харченка відбулася XLII сесія Чигиринської міської ради VIII скликання.
 
Перед початком роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
 
Депутати розглянули питання порядку денного: внесли зміни до деяких діючих програм, погодили внесення змін до бюджету громади, виділивши кошти на підтримку військових і силових структур, на облаштування укриттів у закладах дошкільної і шкільної освіти, діяльність закладів соціальної сфери та комунальних підприємств.
 
Також затвердили Порядок проведення громадського обговорення кандидатур старост старостинських округів Чигиринської міської територіальної громади.
 
Крім того, депутати розглянули цілий блок земельних питань стосовно надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою, передачу присадибних ділянок у приватну власність громадян,  внесення змін до договорів оренди. 
 
Всі питання порядку денного попередньо були опрацьовані та погоджені на засіданнях постійних комісій міської ради.