Відбулася чергова сесія Чигиринської міської ради

         Сьогодні, 24 травня 2021 року, міський голова Віктор Харченко провів засідання чергової сесії Чигиринської міської ради.

        На засіданні депутати своїм рішенням внесли зміни до бюджету територіальної громади на 2021 рік, припинили юридичні особи – виконавчі комітети сіл, що доєдналися до Чигиринської громади, шляхом приєднання їх до виконавчого комітету Чигиринської міської ради, а також припинили сільські виборчі комісії цих сіл шляхом ліквідації.

        З проєктом Програми сприяння розвитку громадянського суспільства Чигиринської міської ради на 2021-2025 роки ознайомила начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Олена Яковенко.

        Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринської міської ради Андрій Заїченко поінформував по питанню співробітництва Чигиринської та Медведівської громади в частині утримання закладу територіального центру, після чого депутати погодили проєкт договору про співробітництво між громадами.

        В свою чергу було розглянуто та прийнято рішення по питаннях утримання майна районної комунальної власності та земельних відносин.

        Всі питання, що виносилися на розгляд чергової сесії, попередньо були опрацьовані та погоджені на засіданнях постійних комісій міської ради.