ВІдбулася чергова сесія Чигиринської міської ради

Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів засідання чергової сорок третьої сесії Чигиринської міської ради VIII скликання. 
 
На початку пленарного засідання керівник Черкаської окружної прокуратури Андрій Замотайло прозвітував перед депутатами про результати діяльності відомства на території громади за попередній період.
 
В подальшій роботі депутати працювали згідно затвердженого порядку денного сесії. 
  • Заслухали інформацію про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року та внесли зміни до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2023 рік. 
  • Опрацювали та затвердили Комплексну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Чигиринської  міської ради на 2023-2025 роки; внесли зміни до діючої Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Чигиринської міської територіальної громади у 2021-2025 роках та до Програми «Шкільний автобус на 2023-2025 роки».
  • Погодили в новій редакції Структури і штатну чисельність: комунального підприємства «Господарське управління Будинку рад» Чигиринської міської ради», Комунального некомерційного підприємства «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради; Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чигиринської міської ради; Центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради.
  • Погодили питання, що стосуються управління майном комунальної власності: списання та передачі майна, затвердження актів приймання-передачі запасів, прийняття благодійної допомоги та ін.
  • Обговорили та прийняли відповідні рішення з ряду земельних питань: надання в оренду земельних ділянок, внесення змін до діючих договорів оренди, надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою, передачу присадибних ділянок у приватну власність громадян.
  •  Погодили надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади.

У складі депутатського корпусу Чигиринської міської ради сьогодні працювала Галина Михайлівна Совгира, яка приступила до виконання депутатських обов’язків.