Чигиринське управління Черкаської філії Черкаського ОЦЗ інформує

На початку повномасштабної війни Чигиринщина прийняла тисячі переселенців. Хтось зупинився тут тимчасово, а хтось продовжує будувати життя з чистого аркушу.

Серед вдалого працевлаштування внутрішньо переміщених осіб яскравим прикладом є історія працевлаштування Наталії Медведєвої.

З початку повномасштабного вторгнення Наталія жила в місті Чернігів, де останній рік працювала на посаді інженера в відділу зовнішніх комунікацій та розвитку служби з міжнародного співробітництва. У лютому 2022 року була змушена покинути рідне місто та разом з родиною переїхати до Чигиринщини.

За допомогою в пошуку постійної роботи переселенка звернулась до Чигиринського управління Черкаської філії обласного центру зайнятості. Спілкуючись з Наталією, кар’єрний радник з’ясував , що жінка  має досить високий рівень вмотивованості до праці.  Закінчивши у 2001 році Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка, Наталія отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньо освіти. Історія. Українознавство» та здобула кваліфікацію вчителя, але так вийшло, що за фахом працювала недовго. Натомість опанувала багато інших професій. Була – інженером , фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою, секретарем, вихователем, молодшим науковим співробітником. Наталія набула гарних організаторських здібностей, навчилася легко комунікувати з дорослими та дітьми.

Застосовуючи індивідуальний підхід та враховуючи побажання жінки, кар’єрний радник разом з безробітною склали індивідуальний план працевлаштування, визначили комплекс послуг та рекомендацій, який допоміг пришвидшити працевлаштування. Невдовзі Наталії було запропоновано розглянути вакантну посаду асистента вихователя закладу дошкільної освіти у ЗДО «Пізнайко». Наступним етапом була співбесіда з директором навчального закладу, і як результат – у вересні  Наталія офіційно приступила до роботи.

Вже понад місяць переселенка працює асистентом вихователя закладу дошкільної освіти, допомагаючи організовувати виховний процес дітей з особливими освітніми потребами.  Нова робота припала жінці до душі та дозволила адаптуватись до нових умов життя, успішно працювати, реалізовуючи свої професійні вміння та навички.