Від початку дії урядового проекту «єРобота» 9 жителів Чигиринщини вже отримали позитивне рішення від Державного центру зайнятості

9 підприємців Чигиринщини отримали мікрогрант на розвиток свого бізнесу на суму 2.25 млн. грн. Після отримання коштів мікрогранту особи зобов’язані створити 18 нових робочих місць, з яких створено 7 місць. 

Найпопулярнішими сферами діяльності серед отримувачів мікрогранту є: тваринництво, сільське господарство, торгівля, лісопильне виробництво.

Нагадуємо, що урядовий проєкт «єРобота» включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу.

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду ведення підприємницької діяльності. Для цього потрібно: скласти бізнес-план, подати документи через портал «Дія», захистити бізнес-план, отримати позитивне рішення та відкрити рахунок в банку, отримати кошти та розпочати свою діяльність.

Якщо ви мрієте відкрити власну справу або розширити підприємницьку діяльність, скористайтеся проєктом «єРобота» (деталі – https://bit.ly/3AU90ic) та отримайте мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн для закупівлі обладнання, матеріалів, сировини, оплати оренди приміщення, послуг з маркетингу, реклами та ін. Обов’язкова умова – створення 1-2 робочих місць залежно від суми, вказаної у бізнес-плані.