Від Чигиринщини для ЗСУ. Передали черговий вантаж для наших захисників

За майже рік дії воєнного стану в Україні Чигиринська міська територіальна громада активно долучається до підтримки Збройних Сил України. Допомога від її жителів постійно передається багатьом військовим підрозділам, незалежно від регіону їх дислокації, адже кожен із них робить безцінний вклад у збереження територіальної цілісності нашої країни.
Цього разу на схід до захисників із 1 танкової бригади, де служать і наші чигиринські хлопці, попрямували овочі, крупи, м’ясні консерви, а також печиво та випічка, які приготували працівники Територіального центру соціального обслуговування та закладів освіти Трушівського і Рацівського старостатів громади.
Разом із продуктами харчування до захисників попрямував і генератор потужністю 6кВт. Придбати його вдалося за кошти зібрані від проведення благодійних концертів на підтримку ЗСУ, які організовували працівники Центру культури дозвілля та спорту.
Допомогу до військових доставили міський голова Віктор Харченко та депутат міської ради Олег Кононенко.
Щиро вдячні нашим захисникам за стійкість та незламний бойовий дух, сил та витримки вам на шляху до Перемоги!
Велика вдячність всім, хто долучився до збору продуктів харчування та приготування домашньої випічки! Працюємо разом для нашої Перемоги! Тільки разом ми сильні і незламні.