В селі Суботів на Чигиринщині проводиться Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр»

Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр»  вперше відбувся на Чигиринщині у 2015 році та став традиційним.

Цього року фестиваль стартував 2 липня та триватиме до 4 липня на  просторій локації у селі Суботові – колисці української нації, вотчині Богдана Хмельницького.

Захід реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми Usaid «Конкурентоспроможна економіка України», Державного агенства розвитку туризму та за підтримки Українського культурного фонду і Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Організаторами заходу є громадська організація «Холодний Яр – Фестиваль нескореної Naції» та Чигиринська міська територіальна громада. До організації проведення заходу також долучилися місцеві підприємства та організації. Тому, в день офіційного відкриття, їх керівникам міський голова Віктор Харченко вручив подяки міської ради за активну співпрацю з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань благоустрою населених пунктів громади та надану спонсорську і практичну допомогу у підготовці  фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр – 2021».

Загалом фестиваль проводиться з метою національно-патріотичного виховання молоді так як його програма передбачає гутірки за участі відомих політиків,  військових, письменників, митців, краєзнавців та громадських активістів,  проведення майстер-класів, а також музичної сцени, де виконуються пісні виключно на українській мові.

Чимало заходів на фестивальному майданчику присвячено екологічній складовій та здоровому способу життя, що є запорукою сильної здорової нації.

Фестиваль також містить і благодійний характер. Кошти, які будуть зібрані цьогоріч, використають на підтримку добровольців.