В молодіжному просторі Sunrise відбулася навчальна гра в шашки

Причина популярності гри в шашки — це прості та легко зрозумілі правила. Обидва гравці на початку гри перебувають в однакових умовах, а результат залежить лише від здібностей, вмінь навиків та досвіду шашкістів. Крім цього, зміст самої гри — багатогранний і захоплюючий.

Ветеран спорту досвідчений шахіст та шашкіст Володимир Збаразьський допомагає сформувати у дітей стійкий інтерес до шашок, вчить невичерпному багатству позиційних комбінацій, етюдних ідей і прийомів боротьби, які таять у собі прості на перший погляд шашки.
 
В цікавій ігровій формі діти засвоюють матеріал, практикуються у рішенні простих завдань для оволодіння грою у шашки, вчаться грати з супротивником. В результаті роботи у дітей формується елементарна шашкова компетенція, виховується стійкий інтерес до гри у шашки, з’являється бажання покращення досягнень в цій інтелектуальній грі.
 
«Шашки – доволі інтелектуальна гра. Вона простіша за шахи і є надзвичайно цікавою.
 
Ця гра виховує витримку, наполегливість, винахідливість, фантазію та волю до перемоги. Також, сприяє розвитку пам’яті, уваги, логічного та аналітичного мислення.
 
“Найцінніше – це спілкування дітей між собою.” – відмітив Володимир Якович.
 
Дякуємо нашій активній молоді за організацію таких чудових заходів.