В Чигиринській територіальній громаді проведено засідання Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад

В умовах сьогодення сильне та ефективне партнерство об’єднаних територіальних громад – це  невід’ємна складова становлення міцного, спроможного та  самодостатнього місцевого самоврядування.

Для поширення  найкращих практик  сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів у 2016 році створена Асоціація  об’єднаних територіальних громад, що є голосом громад на всеукраїнському та регіональному рівнях.

З метою вирішення організаційних питань діяльності Черкаського регіонального відділення  Всеукраїнської  Асоціації об’єднаних територіальних громад сьогодні на території Чигиринської міської територіальної громади відбулися збори голів територіальних громад Черкаської області. Провів засідання голова регіонального відділення, голова Білозірської територіальної громади Володимир Міцук.

На запрошення повноважних представників регіонального відділення – голів громад участь у засіданні також взяла голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко.

Серед організаційних питань, які розглянули представники громад, було питання обрання голови регіонального відділення. Одноголосно присутні підтримали кандидатуру діючого голови – Володимира Павловича Міцука.

 Також обрали Раду регіонального віддділення у складі 5 осіб.

Подальша робота засідання відбулася у формі діалогу. Присутні мали можливість  поділитися досвідом роботи, обговорити проблемні питання, які виникли в умовах нового адміністративно – територіального устрою. Зокрема, очільники громад порушували питання транспортного сполучення та стану автомобільних доріг, утримання закладів соціальної сфери, забезпечення надання якісних послуг жителям громад.

За результатами обговорення присутні вирішили порушувати питання, які найбільш хвилюють громади, на Національному з’їзді територіальних громад, який відбудеться 7 липня поточного року.

По завершенні офіційної частини зустрічі очільник Чигиринської міської територіальної громади Віктор Харченко ознайомив гостей з об’єктами інфраструктури – Центром надання адміністративних послуг міської ради, інституційна та технічна допомога у створенні якого надійшла в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та  Чигиринським  опорним  закладом загальної середньої освіти, який реконструйовано в рамках програми «Велике будівництво».