В Чигиринській громаді відзначили День медичного працівника

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Ця професія не знає свят і вихідних, вимагає терпіння, мужності, душевної чуйності. Саме медики вселяють віру і надію в завтрашній день, приходять на допомогу в скрутну годину.

20 червня 2021 року в Чигиринській громаді професійне свято відзначатимуть усі, хто пов’язав своє життя з медициною. А це не лише лікарі, а й фельдшери, медсестри, санітари, менеджери та адміністративно – господарський персонал в сфері охорони здоров’я.

Напередодні свята, 18 червня, колективи первинної та вторинної ланок медичної галузі Чигиринської міської ради привітав заступник голови Черкаської РДА Богдан Солошенко.  За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток  охорони здоров’я району грамоти Черкаської РДА та районної ради від імені трудових колективів отримали керівники – Ростислав Ременюк, директор КНП «Чигиринський центр первинної медико – санітарної допомоги» та Ігор Огиренко, головний лікар  КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня».

У цей день в Центрі культури, дозвілля, молоді та спорту Чигиринської міської ради відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника. 
З привітальним словом до медичних працівників Чигиринської громади звернувся міський голова Віктор Харченко, який зазначив, що професія медика сповнена благородної місії – служіння в ім’я інших та відданості своїй справі. Особливо це відчувається сьогодні, коли на плечі медичних працівників ліг тягар боротьби із COVID-19. Адже саме вони першими вступили у двобій зі страшною хворобою, ризикуючи власним життям та здоров’ям. Голова громади висловив вдячність медикам за їх чуйні серця, вірність принципам гуманізму та побажав здоров’я, наснаги, віри  та благополуччя.

Разом із щирими вітаннями з нагоди професійного свята лікарі та фахівці медичної галузі Чигиринської міської територіальної громади були відзначені Почесними грамотами та квітами, а талановиті виконавці подарували присутнім приємні враження від святкового концерту.