Міська рада підписала Меморандум про співпрацю з інвестором

Сьогодні, 17 червня 2021 року,  відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Чигиринською міською радою та ТОВ «Грінтеко СЕС», якому належить проект розвитку сонячної електростанції, що розташована  в адміністративних межах Чигиринської міської територіальної громади. Меморандум підписали міський голова Віктор Харченко та фахівець із зв’язків з громадськістю ТОВ «Грінтеко СЕС»  Ольга Бойчук – представник компанії.

Меморандум визначає напрями соціальної співпраці сторін, зокрема в сфері інфраструктури та передбачає реалізацію проєктів:

  1. Заміна насосів та модернізація п’яти свердловин в системах водопостачання в селах Вітове та Рацеве.

Основою системи водопостачання сіл є насоси у свердловинах. Деякі з них застарілі та працюють на межі. Отож одним з важливих питань територіальної громади є запобігання проблемі відсутності води в селах. Окрім цього в двох сільських системах відсутня автоматика подачі води. Встановлення автоматичної подачі води дозволить економити електроенергію та час на ручне включення-виключення насосів.

  1. Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення до фельдшерсько-акушерського пункту в с.Вітове.

Безперебійне водопостачання в фельдшерсько-акушерському пункті в с. Вітове дозволить забезпечити надання медичних послуг на належному рівні. В умовах сучасної медицини наявність води у пункті надання медичних послуг є необхідною умовою функціонування закладу.

  1. Створення та функціонування спортивного дитячого гуртка в с. Рацеве.

В умовах децентралізації Чигиринська міська територіальна громада не спроможна забезпечити розвиток спорту на території всієї громади. Саме тому важливо підтримувати ініціативи по створенню та функціонуванню секцій спорту в селі.

  1. Допомога у створенні молодіжного простору в м.Чигирин.

А саме закупівля обладнання для його функціонування. У Чигирині діє Молодіжний парламент, створений на базі опорного закладу освіти, але молоді люди не мають місця для зустрічей. Допомога у створенні молодіжного простору сприятиме залученню молоді до громадського життя спільноти, надасть можливість зустрічей,  проведення тренінгів та різноманітних молодіжних заходів.