В Чигиринській громаді привітали рятівників з професійним святом

«Людина героїчної професії» – так кажуть про тих, чия службова діяльність безпосередньо пов’язана з щоденним ризиком. Мужність, відвага, витримка, сила та вдача – всі ці характеристики притаманні людям однієї з найважливіших та найнебезпечніших професій – рятувальник, а головна їх якість – це розуміння того, що від їх дій залежить життя людини.
Саме рятувальники завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Вони постійно несуть службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для рятівника — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.
З нагоди свята, сьогодні, 17 вересня, керівники Чигиринської міської ради завітали до 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області та привітали її працівників.
Почесними грамотами міської ради рятувальників пожежно-рятувальної частини нагородив міський голова Віктор Харченко, висловив вдячність за наполегливу працю та відвагу всім працівникам, побажав міцного здоров’я, сили й наснаги, фінансового забезпечення і легкої служби.