В Чигиринській громаді привітали освітян громади

Традиційно на початку жовтня працівники освітянської галузі відзначають своє професійне свято.

З цієї нагоди напередодні свята у Центрі культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради відбувся захід, на якому освітян громади вітали: начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков, голова Чигиринської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Михно.
 
Від імені Чигиринської міської територіальної громади, усього депутатського корпусу та від себе особисто привітала з Днем працівників освіти заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Валентина Алєксєєвець.
 
У святкових зверненнях виступаючі відзначили, що професія вчителя – це життя і доля, тому що робота з дітьми є покликанням душі, побажали сил та наснаги для продовження нелегкої праці. Зазначили, що важливу місію виконують всі працівники освіти, бо вони виховують і навчають майбутніх громадян, які будуть розвивати нашу громаду та країну.
 
За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток освіти громади, грамоти та подяки Чигиринської міської ради, відділу ОКТМС, Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки, президії Чигиринської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України отримали керівники, колективи, вчителі, працівники закладів освіти.
 
А музичні вітання линули для присутніх від колективів художньої самодіяльності закладів культури громади.