В Чигиринській громаді проведено лекцію в рамках акції «Здоровʼя»

Лекцію провела радник голови Черкаської ОВА Вікторія Шепіль, регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», яка проходить за ініціативи Олени Зеленської.
 
Важливість лекції заключалася в тому, щоб навчити людей дбати про власне ментальне здоровʼя та дати визначення самому поняттю про ментальне здоровʼя, адже воно не менш важливе ніж фізичне.
 
❤️‍🩹Присутні ознайомилися з інформацією про те, як працювати з людьми, допомагати їм впоратися зі стресом, виснаженням, професійним вигорянням, навчитися техніці самодопомоги, як правильно надати психологічну підтримку іншій людині, щоб не нашкодити, як діяти у стані стресу і чого не потрібно робити та інші корисні поради.
 
💉Також приділили значну увагу профілактиці інфекційних хвороб, таких як дифтерія та правець і необхідності вакцинації, адже своєчасна профілактика може врятувати ваше життя. Більш детально по даній темі розповіли завідувачка відділу імунопрофілактики Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Ірина Шуляренко та завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Світлана Нікітюк.
 
Піклуйтесь про себе та будьте здорові!