В Чигиринській громаді продовжується робота по реалізації проєктів розвитку

14 червня Чигиринську міську територіальну громаду з фінальним моніторинговим візитом відвідала Ольга Павлик, представник міжнародної благодійної організації  «Партнерство «Кожній дитині».

В ході зустрічі обговорили проєкти, які реалізовані Молодіжним парламентом у співпраці з Чигиринською міською радою та  благодійною організацією «Фонд розвитку Чигиринщини» за рахунок  грантової підтримки програми DARE («Карітас», Австрія).

Учасники зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці щодо реалізації перспективних проєктів  та ідей, а також створення у адміністративному центрі громади Молодіжного Простору. Валентина Алєксєєвець,  заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради висловила надію, що Молодіжний Простір стане осередком реалізації молодіжних та  соціальних ініціатив.

Крім того, Ольга Павлик ознайомила керівників та фахівців в галузі соціального захисту з  новими можливостями органами місцевого самоврядування в напрямку  підвищення спроможності громади в сфері соціальних послуг.