В Чигирині пройшов благодійний захід «Україна переможе!»

Сьогодні в Чигиринській громаді провели благодійний концерт і ярмарок в рамках заходів до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. Головною метою акції став збір коштів на підтримку ЗСУ.

Приємно відмітити, що ініціатива не залишила байдужими жителів громади: зібралася повна глядацька зала!
Жителі адміністративного центру та сільських населених пунктів громади, учні та вихованці освітніх закладів міста, гості громади – кожен охочий міг пожертвувати кошти або придбати патріотичні поробки чи солодощі на ярмарку.


Від імені всіх жителів громади військовослужбовців четвертого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки привітав з професійним святом міський голова Віктор Харченко. За високу громадянську свідомість, патріотизм, бездоганну службу на благо України, значну особисту роль у забезпеченні безпеки громади та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України вручив Подяки Чигиринської міської ради.

Окремі подяки від голови громади отримали волонтери, які доклали значних зусиль, щоб допомогти українським військовослужбовцям і ВПО у непростий час війни.

Незабутні емоції всім присутнім подарували колективи Центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради та аматори сцени.

Активними учасниками заходів стали маленькі жителі нашої громади. Стараннями учнів міських шкіл, вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, музичної школи була організована ярмарка.
Гуртом зібрано 40 тисяч, з яких кожна гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників.

Разом до перемоги!
Слава Україні та слава нашим захисникам!