У період карантину курси Coursera стали доступними для безробітних

У період карантину не варто марно гаяти дорогоцінний час, краще його використати на самоосвіту, або розвиток професійних умінь. Той, хто має намір поповнити багаж знань, може пройти навчання на міжнародній платформі Coursera. Це освітня міжнародна платформа, що пропонує онлайн-курси від найкращих університетів світу.

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм.

Такою можливістю скористалася безробітна Кравченко Віта.

Фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості поінформували дівчину про можливість онлайн-навчання на платформі, що пропонує 3800 курсів для безробітних. Віта обрала онлайн-курс «Тайм-менеджмент для персонального та професійного розвитку» від Каліфорнійського державного університету. Навчання тривало 8 тижнів, англійською мовою.

Дівчина успішно завершила навчання та отримала сертифікат міжнародного зразка. Сподіваємося, що нові компетенції допоможуть клієнтці якнайшвидше знайти бажану роботу.

Зареєструватися на освітній онлайн платформі можна було до 31 жовтня. Всі охочі, які зареєструвалися до вказаної дати, а це 11 безробітних Чигиринської районної філії,  проходитимуть навчання до кінця року.