У Чигиринській громаді відбувся звітний концерт аматорських колективів

У Центр культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради створені різноманітні колективи художньої самодіяльності – музичні, співочі, танцювальні. Впродовж року вони вивчають нове, збираються на репетиції, приймають участь у конкурсах, концертах. Та раз на рік зустрічаються на звітному концерті, щоб ознайомити глядачів зі своїми досягненнями.
Цього року зустріч аматорів стала можливою завдяки нашим Збройним Силам, які боронять нас від підступного ворога.
Відкриваючи захід, міський голова Віктор Харченко побажав присутнім приємного перегляду та висловив сподівання, що цей концерт стане генеральною репетицією перед Днем Перемоги, який обов’язково настане.
Українці показують неймовірні результати та можуть досить оперативно зібрати кошти на необхідне для ЗСУ. Цей захід не став вийнятком. Впродовж звітного концерту проходив благодійний збір на потреби бійців.
Своє мистецтво та високохудожній рівень аматорської майстерності представили колективи будинків культури – філій ЦКДС:
–   гурти: “Калина”, “Мамина пісня”, родинне тріо Галенків;
–   ансамблі: “Родина”, “Світанок”, “Надія”, “Вишиванка”, «Веселка», «Дівчата», ансамбль української народної пісні с.Суботів;
– танцювальні колективи: «Молодичка», «Самоцвіти», «Смайлики», «Ексклюзив», солісти, які впродовж майже трьох годин дарували глядачам позитивні емоції.
Шановні артисти, дякуємо вам за щирість та талант, за наше підростаюче покоління, яке ви заохочуєте до сцени, розвиваєте в них любов до музики, національних традицій та Батьківщини.
Щоб рухатися далі — нам усім потрібні сили та натхнення. Сьогодні кожен з присутніх вкотре переконався, що піснею, танцем, щирою мовою ми озброєні і ніякий ворог нас не здолає.
 
Дякуємо нашим захисникам за захист та мирне небо над нашими головами.💙💛