Тяжка втрата для Чигиринської громади…

Виконавчий комітет та депутатський корпус Чигиринської міської ради висловлюють щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Мирошніченко Тетяни Іванівни, директора Чигиринського ліцею №1.
Добра, щира, справедлива, відповідальна та наполеглива у роботі, талановитий керівник та організатор, такою її назавжди запам’ятають ті, хто її знав.
Тетяна Іванівна більше 40 років свого життя присвятила освітянській сфері. За цей час пройшла шлях від старшої піонервожатої до директора ліцею. Працювала на посадах вихователя дитячого садочка «Зірочка» в м.Чигирин, директора Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, займала посаду методиста районного методичного кабінету відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації. З 2013 року очолювала Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені Б.Хмельницького Чигиринської міської ради, згодом Чигиринський ліцей №1.
За час перебування на посаді директора зуміла організувати чітку, системну, злагоджену роботу всього педагогічного колективу. Постійно дбала про імідж закладу освіти. Вирізнялася високим рівнем професіоналізму, демократичністю та вмінням бачити перспективу, прагнула домагатися високої результативності та якості у роботі всього колективу.
За сумлінну і творчу працю неодноразово нагороджувалася відзнаками:
– Почесними грамотами Чигиринської райдержадміністрації (2015, 2017), Управління освіти і науки облдержадміністрації (2015, 2018);
– Подякою Міністерства освіти і науки України (2020).
– обласною премією ім.О.А.Захаренка (2017) та районною премію ім. І.І.Вдовенка (2018).
Сьогодні Тетяну Іванівну проводжали в останню путь.
Чигиринська громада щиро співчуває рідним та близьким з приводу непоправної втрати дорогої людини. Добрий та світлий спомин про Мирошніченко Тетяну Іванівну назавжди залишиться у серцях колег, друзів, учнів, усіх, хто її знав, любив та шанував.
Хай душа її знайде вічний спокій.
Вічна і світла пам’ять!