Світлий спомин про побратимів

З кожним роком історія віддаляє нас від страшних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

По-різному склалися долі колишніх афганців. Страшні спогади про війну, яка скінчилась 32 роки тому, досі не покидають військових. Де б вони не були і ким би не стали, назавжди залишаться в їхній пам’яті дороги обпаленої полум’ям бойової юності. Завжди вони будуть нести в своїх серцях світлий спомин про бойових побратимів.

Напередодні відзначення 32-ої річниці виводу обмеженого контингенту радянських військ із території республіки Афганістан керівники Чигиринської та Медведівської територіальних громад спільно з головою Чигиринської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександром Алєксєєвцем, воїнами–побратимами, родичами та жителями с. Івківці поклали квіти до пам’ятника воїна–інтернаціоналіста – підполковника Олександра Гудковського, а також до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.