Світла пам’ять нашому захиснику

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта – ШЕВЧИКА ЕДУАРДА ОЛЕКСАНДРОВИЧА.

Він народився 13 серпня 1994 року у селі Медведівка, згодом переїхав в с.Трушівці, де закінчив загальноосвітню школу. По закінченню школи здобував професію у місті Черкаси у Вищому професійному ліцеї №17 за спеціальністю електромонтажник з освітлення та освітлюваних мереж.
З 2014 по 2018 рік перебував у Збройних Силах України. З 2018 по 2022 рік працював оператором на «Новій пошті», жив у місті Києві.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Едуард був призваний на військову службу Солом’янським РТЦК та СП м.Києва на посаду оператор відділення радіоелектронної боротьби. За час військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони, користувався авторитетом серед колег.

12 лютого 2024 року життя нашого земляка обірвалося…

У Едуарда залишилися маленький син, дружина, мама, брат.

Сьогодні громада попрощалася з Героєм. Він завжди залишиться в наших серцях як відданий захисник і чудова людина, яка приносила радість та усмішки усім навколо.

Нехай Едуард спочиває в мирі, а його сім’я знаходить силу і тепло у спогадах про нього.

Вічна пам’ять справжньому Герою, який жив і помер, захищаючи нашу Україну.