Святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля відбувся сьогодні в дитячому садочку «Зірочка»

Дошкілля – це особлива країна, де господарюють діти. Саме тут найменші українці отримують перші знання, вчаться дружити та відстоювати свої інтереси, саме тут закладаються навички соціальної поведінки і спілкування.

Найперші досягнення в житті дітей не можливі без педагогів, вихователів дитячого садочку – людей з великим серцем і щирою душею, які щодня дарують допитливій малечі свою лагідну посмішку, невичерпну енергію, знання та досвід.

Напередодні Всеукраїнського дня дошкілля, яке цього року припадає на 24 вересня, працівників закладу дошкільної освіти «Зірочка» привітали із професійним святом заступниця міського голови Валентина Алєксєєвець, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Віталій Синяков.

Не обійшлось і без церемонії нагородження. Працівників садочку відмітили Почесними грамотами та вручили солодкий подарунок.

Незабутні емоції та гарний настрій цього дня дарували не лише вихованці закладу, а й самі вихователі.

Шановні вихователі! Нехай ваша педагогічна майстерність і надалі сповнює кожен день наймолодших жителів нашої громади щастям і радістю, а їх посмішки надихають вас до нових звершень.

Перемоги, миру та гарного майбуття для наших дітей!