Спільними зусиллями вжито заходів щодо запобігання надзвичайній ситуації: укріплена захисна дамба в селі Іванівка

15 квітня 2021 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради розглянули питання про аварійний стан захисної дамби в селі Іванівка.

При попередньому огляді дамби було встановлено, що високий рівень води в ставку призводить до її руйнації, тому перед міською владою виникла необхідність проведення ряду заходів для попередження надзвичайної ситуації.

Зважаючи на те, що значне пониження рівня води навесні може призвести до осушування ставка влітку, комісією було прийнято рішення терміново понизити рівень води у водоймі лише частково – на 50 сантиметрів та здійснити укріплення дамби шляхом насипання глини, крім того, залишити актуальним ремонт захисної дамби восени.

Спільними зусиллями керівників міської ради, комунальних підприємств «Єдиний розрахунковий центр» та «Чигирин», старости села Іванівка та орендаря ставу вже сьогодні розпочаті роботи по укріпленню дамби з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.