Спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку

Щорічно в квітні місяці проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Саме ці дні передують Великоднім святам, які приходять у наші домівки і важливо, щоб не лише на приватних територіях було чисто і приємно, а й у зелених куточках громади, на узбіччях доріг і вздовж вулиць.

Питання чистоти населених пунктів громади залежить не лише від комунальних служб, а й від свідомості самих громадян.

Тому сьогодні, 5 квітня 2021 року,  в рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля», виконавчий комітет міської ради провів суботник із благоустрою в улюбленому місці відпочинку жителів Чигирина та його відвідувачів – парку імені Т.Шевченка.

До акції також долучилися працівники відділів, служб, центру надання адміністративних послуг,  комунальних підприємств міської ради. Площа парку досить велика, тому роботи вистачило на всіх.  Працівники комунального підприємства забезпечили вивезення сміття спеціалізованою технікою.

Керівництво територіальної громади висловлює щиру подяку усім, хто доклав власні зусилля до виконання спільної справи, за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в  проведенні заходів з прибирання парку імені Т.Шевченка.