Соціальна робота у громаді

Одним із пріоритетних напрямків роботи комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради є соціальна робота у громаді та надання соціальних послуг вразливим категоріям населення, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нещодавно директор Закладу Ольга Фесуненко, фахівець із соціальної роботи Любов Овчарова, спеціаліст служби у справах дітей Чигиринської міської ради Тетяни Яценюк та поліцейський громади – Євген Гончаренко відвідали сім’ї Галаганівського та Стецівського старостатів, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також сім’ї, яким призначена та виплачена допомога при народженні дитини. 

Під час виїзду соціальною  службою обстежено всі складові умов проживання, складено акти оцінки потреб сімей, надані соціальні послуги згідно Державних стандартів надання соціальних послуг, проведено профілактичні бесіди відносно прав та обов’язків по вихованню малолітніх дітей, надано рекомендації щодо ведення здорового способу життя та перевірено стан забезпеченості дітей одягом, продуктами харчування та засобами гігієни. Батькам цих сімей було наголошено на необхідності створення належних умов для проживання, утримання та виховання дітей.

В окремих сім’ях проведено бесіди та попереджено про відповідальність щодо цільового використання коштів при народженні дитини.