Соціальні відвідування сімей у складних життєвих обставинах.

11 червня 2020 року працівники відділів – центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Чигиринської ОТГ – Фесуненко О.М. та Шевченко В.В., дільничний офіцер поліції сектору превенції Чигиринського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській – Є.Гончаренко  здійснили спільний виїзд до Суботівського  та Красносільського  старостатів. Виїзди було здійснено з метою перевірки умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду за участю старост цих сіл Король С.В. та Федченка М.С. було відвідано 2 кризові родини, в яких виховується 7 неповнолітніх дітей. За результатами обстеження з’ясовано, що батьки мають проблеми залежностей, неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки; є випадки вчинення насильства в сім’ї, свідками якого стають діти.

У ході соціальних відвідувань членам сімей було надано  ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, вікових особливостей розвитку дітей, ролі сімейного оточення на їх соціалізацію.

Батьків попереджено про правові наслідки безвідповідального батьківства.

Також були відвідані багатодітні родини, діти яких повернулися з інтернатних закладів та обстежено умови їх проживання. Багатодітні родини зауважень не отримали.