СОБОРНА! ВІЛЬНА! НЕПОДІЛЬНА!

22 січня у нашій державі відзначається День Соборності України.
Цього року виповнюється 103-тя річниця проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
З нагоди знаменної для країни дати міський голова Віктор Харченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Алєксєєвець в пам’ять про борців за волю України, які віддали свої життя за майбутнє нинішніх та наступних поколінь, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Богдана Хмельницького та пам’ятника воїнам АТО/ООС.
Згадали великий шлях, який пройшов український народ до створення вільної і соборної України, вшанували пам’ять героїв всіх часів, які боролися і продовжують боротися за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави, хвилиною мовчання вшанували Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.
Ця подія стала історично-визначальною та незабутньою для українців. Нині День Соборності – одне із найважливіших державних свят України.
🇺🇦Соборна! 🇺🇦Вільна!🇺🇦Неподільна!