Шановні жителі Чигиринської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто вітаю вас з найяскравішими та найзнаменнішими державними святами в історії нашої  країни – Днем Державного Прапора України та  30-тою річницею схвалення Акту проголошення незалежності України!

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.

В ці дні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Де б ми не були, почуття «єдиної родини» об’єднує нас навколо древньої історії та традицій, нашої мови та культури, усього того, що робить нас українським народом.

Тож нехай ці величні свята додають сил та наснаги у праці, приносять радість та добро.

Зичу кожному з вас здоров’я, родинного тепла та добробуту, щастя та достатку, впевненості у власних силах,  подальших успіхів в усіх справах та починаннях заради процвітання нашої єдиної України!

Нехай у наших серцях ніколи не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

З повагою,

міський голова                                                                                                                                  Віктор Харченко