Шановні працівники торгівельної галузі Чигиринської об’єднаної територіальної громади!

Щиросердечно здоровимо вас із вашим професійним святом – днем працівника торгівлі.

Ваша професія одна із тих, без якої вже просто не можливо уявити соціум. Вона настільки органічно влилась в людське життя, що стала його щоденною ілюстрацією, мірилом добробуту і цивілізованості суспільства. Саме в торгівельній сфері, як ніде інде, яскраво проявляється культура обслуговування, а значить від вашого професіоналізму, сучасних маркетингових знань та менеджерських здібностей неможливе якісне обслуговування наших краян.

Вже далеко в минулому час повальних дефіцитів та ширпотребу. Тож на повістку денну нині виходить особистість працівника торгівельної сфери. Ви забезпечуєте земляків широким спектром товарів – від найнеобхіднішого хліба насущного до делікатесів та коштовних речей.

В нинішніх умовах торговельники є порадниками і консультантами, в їх сучасному арсеналі обслуговування високотехнологічні засоби, які спрощують роботу з покупцем, дозволяють бути точними і чесними. Все – для зручності покупця і задоволення його потреб! І не лише. Ваша галузь постійно і безупинно наповнює нашу спільну казну коштами від сплати податків та акцизних зборів. А це значить: працюватиме торгівельна сфера – ростиме добробут громади.

Ще однією соціальною складовою визначається діяльність торгівельної галузі – вона забезпечує стабільною роботою сотні наших земляків.

Вітаючи вас із професійним святом, шановні працівники торгівлі, ми щиросердечно зичимо вам щедрих ужинків на ниві прибутків, вдячних покупців, злагоди в колективах і добробуту та взаєморозуміння у ваших родинах. Мирного неба вам над головою.

Хай чашою достатку будуть ваші торгівельні заклади, а ваша нелегка праця приносить задоволення і повагу.

З великою шаною від імені депутатського корпусу Чигиринської міської ради та міськвиконкому Чигиринський міський голова Віктор Харченко.