Розпочато реалізацію  проєкту «Епідемія ДОБРА» в рамках конкурсу  «Волонтерство в громаді» від U-LEAD з Європою

Чигиринська міська територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді» від U-LEAD з Європою». У різних областях України перемогу отримали 17 проєктів, з Черкаської області лише один –  «Епідемія ДОБРА».

За умовами конкурсу ініціювати та подавати проєкти могли територіальні громади у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями).  З метою реалізації проєкту Чигиринська міська рада  уклала меморандум про співпрацю з  Благодійною організацією «Фонд розвитку Чигиринщини», яка  стала виконавцем проєкту.

«Епідемія ДОБРА» спрямований на активізацію мешканців громади, зміцнення соціальної згуртованості між громадськими активістами, волонтерами, владою, бізнесом в Чигиринській міській ТГ через організацію допомоги та підтримки людей, що опинились в складних життєвих ситуаціях в наслідок пандемії Covid-19 в Україні.

Проєкт передбачає створення та навчання волонтерів, які будуть проводити акції по збору продуктів харчування та засобів гігієни в місцевих закладах торгівлі, формування  наборів “Торба ДОБРА” та їх доставку  мешканцям громади, які першочергово потребують допомоги. Паралельно проєкт передбачає створення соціальної майстерні для пошиття захисних масок та еко-торб на базі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти.

07 червня проведено організаційну зустріч, на якій  визначено роль кожного учасника в проєкті та складено план подальших дій.