Росіяни фіктивною паспортизацією створюють «живий щит» на ТОТ

Блискучий контрнаступ українських війсь на Харківщині змушує російських окупантів змінювати загарбницькі плани. Вони відмовилися від проведення псевдореферендумів, але не скасували паспортизацію.

Іноді паспорти РФ, які людям нав’язують, — це спосіб вижити в окупації. Разом з тим це зброя, що небезпечніша за ракети, адже йдеться про посягання на державну цілісність.

«Ми повинні розуміти: за отримання паспортів окупантів має бути відповідальність. Йдеться про існування української держави. Тому ще раз звертаюсь до мешканців ТОТ: не беріть ворожий документ — залишайте небезпечну територію. Ви врятуєте і себе, і державу!» — неодноразово наголошувала віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Зараз Мінреінтеграції готує законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за участь у паспортизації РФ.

Окупаційний паспорт російської федерації — реальна підстава для примусової мобілізації до ворожого війська з перспективою стати «гарматним м’ясом» вже у перших ешелонах наступальних угруповань.

Цей «документ» — шлях до депортації у депресивну російську глибинку: до Сибіру, Зауралля, на Далекий Схід.

Це «документ», який умовно «діє» лише на ТОТ, але на території РФ не дає жодних привілеїв, що мають громадяни Росії.

Паспорт Російської Федерації — токсичний: міжнародна спільнота його не визнає.

Отримання паспорта РФ — перший крок до колаборантства та пособництва ворогові, що може тягти за собою кримінальну відповідальність.