Робота комісії з легалізації заробітної плати

27 жовтня 2021 року під керівництвом заступника міського голови Валентини Алєксєєвець, в приміщенні Будинку рад та державних установ, відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету.

Під час засідання комісією було розглянуто низку питань щодо дотримання підприємцями діючого законодавства в частині виплати орендної плати за земельні паї та   нарахування заробітної плати найманим працівникам.

В ході спілкування з підприємцями, члени комісії наголошували на дотриманні суб’єктами господарювання законодавства про працю і оформленні трудових відносин. Звернули увагу роботодавців на необхідність своєчасної та в повному обсязі сплати єдиного соціального внеску, від якого залежить страховий стаж.

Запрошені надали пояснення щодо рівня середньої заробітної плати і підвищення оплати праці найманим працівникам.

Валентина Іванівна, висловила сподівання щодо найскорішого виправлення недоліків та порушень в оплаті праці та необхідності укладання додаткових угод стосовно перегляду в сторону збільшення розміру орендної плати за земельні паї.

Крім того, визначено  перелік ризикових платників, які  будуть запрошені на наступне засідання комісії.