Реалізація проєктів довгострокових перспектив для жителів громади

За для створення соціальної та економічної стійкості, реалізації найбільш значимих соціальних ініціатив, кожна громада співпрацює із різними організаціями, товариствами, постійно вишукує можливості залучення потенційних інвесторів для реалізації проєктів.
Зокрема, таким інвестором на Чигиринщині виступає компанія «Грінтеко СЕС», яка за попередні роки впровадила проєкти по встановленню спортивних майданчиків в селах Вітове та Рацеве, сприяла функціонуванню нової свердловини та проведенню ремонтних робіт системи водопостачання по вулиці Орбіта в селі Вітове, заміні системи водовідведення на цій же вулиці та задвижки в системі водопаостачання села Рацеве.
Для визначення нових проєктів в населених пунктах щорічно проводять громадські обговорення, де подають пропозиції представникам Компанії. Цого року під час обговорень були підтримані та включені в основу Меморандуму про співпрацю між компанією та Чигиринською міською радою наступні проєкти:
– «Заміна насосів та модернізація всіх свердловин водопостачання в селах Вітове та Рацеве»;
– «Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення до ФАПу в селі Вітове»;
– «Створення та функціонування спортивного дитячого гуртка в селі Рацеве»;
– «Створення та функціонування кабінету довіри та розвитку для дітей соціально незахищених верств населення – м.Чигирин».
Тому сьогодні, 17 травня 2021 року, для визначення остаточного переліку проєктів, узгодження процесу їх реалізації, відбулася зустріч керівників територіальної громади та компанії «Грінтеко СЕС» на якій визначено алгоритм дій у подальшій співпраці.