Питання надання прихистку та розміщення тимчасово переміщених осіб обговорили на нараді

Валентина Алєксєєвець, заступниця міського голови провела робочу нараду щодо перебування в громаді внутрішньо переміщених осіб та створення для них відповідних умов проживання.
 
За словами Світлана Піднебесна, начальник Відділ соціального захисту Чигиринської міської ради з початку війни у нашу громаду евакуювалися близько 4 тис. осіб. Значна частина з них повернулася вже додому, але певній кількості, на жаль, вже й немає куди повертатися. Рух населення в межах громади триває. Хтось від’їжджає, хтось оселяється. Станом на 28.09.2022 в громаді проживає 2 444 осіб.
 
Продовжуємо співпрацю з волонтерами, благодійниками, волонтерськими громадськими організаціями з метою отримання гуманітарної допомоги для ВПО.
 
Також, під час робочої наради обговорили питання реєстрації ВПО, місця тимчасового розміщення переселенців, надання гуманітарної допомоги.
 
Ми намагаємося створити належні умови для прийому, реєстрації та підтримки внутрішньо переміщених осіб. Прикладаємо всіх зусиль, щоб люди, які постраждали від війни, відчували себе комфортно у нашій громаді. Також, жителі Чигиринщини продовжують надавати житло для людей, які були змушені виїхати з регіонів, де тривають активні бої. Ми маємо разом допомогти людям, що залишилися без рідних домівок – зазначила Валентина Іванівна.
 
👉Цілодобово працюють телефони «гарячих ліній» Черкаського обласного контактного центру для інформування внутрішньо переміщених осіб:
 
📲068 6218029, 📲050 4201356.
 
👉У Черкаському районі працює «гаряча лінія» для громадян, які потребують допомоги:
 
📲068 2774820
📲0630513708
📲04733 20060.