Питання екології в Чигиринській громаді обговорені на робочій зустрічі

Чигиринську міську територіальну громаду з робочим візитом відвідав перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу (Полтавська та Черкаська області) Сергій Поліщук, де зустрівся з керівництвом громади.
В ході зустрічі керівники обговорили поточну екологічну систуацію в громаді та основні питання екологічної ситуації щодо охорони та раціонального використання водних ресурсів, санітарного очищення, протидії спалювання рослинності, зелених насаджень, впорядкування сміттєзвалищ на території громади.
Разом узгодили подальші спільні кроки щодо реалізації в громаді державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища й природних ресурсів, напрацювали план заходів для подальшої співпраці.
Зі свого боку, Сергій Анатолійович надав консультації та відповіді на запитання щодо дотримання природоохоронного законодавства у територіальних громадах та запропонував створити постійну комісію з екологічних питань, яка працюватиме в адміністративних межах громади.
Екологічне благополуччя навколишнього середовища – основа сталого розвитку нашої громади та гідне життя майбутніх поколінь.