Робимо все можливе за для перемоги!

Присутність ворога на нашій землі – це не на завжди. Ми обов’язково звільнимо всі українські території та позбудемося окупантів. Робимо для цього все можливе.
 
Тож сьогодні знову вирушив з командою на схід, щоб передати необхідну техніку та обладнання, які допомагатимуть рятувати життя наших хлопців.
 
Так, нещодавно нашу громаду відвідали фінські партнери, які привезли автомобіль швидкої допомоги, споряджений засобами першої медичної необхідності, медикаментами та сучасним обладнанням. Усе це ми передали військовим 15-го мобільного прикордонного загону, які тримають оборону на Куп’янському напрямку, захищають нас, нашу незалежність і наше майбутнє.
 
Крім того, привезли запчастини для ремонту автомобілів, адже в цих пекельних умовах автівки постійно виходять з ладу. А ще продукти харчування – картоплю, моркву, буряк, цибулю, різноманітну консервацію – це зібрали та передали для бійців жителі нашої Чигиринської громади.
 
Долучились до збору провізії й прихожани церкви «Велика Родина», передали військовим крупи, сухпайки, свіжий домашній хліб та пиріжки. Свіжу випічку хлопці чекають чи не найбільше, адже вона пахне затишком, любов’ю та турботою.
 
Такі поїздки вкрай необхідні, адже щоразу приїжджаючи до наших хлопців, де триває війна, вони розуміють, що в них є підтримка, що їх цінують та поважають, що вони потрібні, що їх чекають.
 
В знак поваги та вдячності Валерій Падитель – полковник Державної прикордонної служби України, учасник російсько-української війни, Лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Герой України, начальник 15-го мобільного прикордонного загону, подарував бойовий прапор. Для мене особисто – це велика честь та визнання. Щиро вдячний за довіру. Буду й надалі всіляко сприяти хлопцям цього загону для досягнення нашої спільної мети.
 
Дякую усім, хто допомагає та долучається до підтримки наших захисників. Окрема подяка Сергій Сергієнко та прихожанам церкви «Велика Родина» за налагодження відносин з дружніми європейськими країнами, які не лишаються осторонь та Сергій Онуфрієвич за наданий автомобіль для доставки вантажу.
 
Всіма засобами працюємо, щоб ця війна закінчилася поразкою ворога.
 
Слава українським воїнам!
Слава нашому українському народу!
Разом до перемоги!