Проведено засідання постійної комісії міської ради

За участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Алєксєєвець відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Провів засідання голова комісії Руслан Овчаров.
На засіданні присутні заслухали та прийняли до відома інформацію начальника відділу фінансів міської ради Алли Литвин щодо виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
Розглянули і питання створення Комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чигиринської міської ради та погодили проєкт Положення про преміювання здобувачів освіти, які отримали найвищі результати при складанні зовнішнього незалежного оцінювання та/ або національного мультипредметного тесту.
Окрім того, опрацювали та погодили проєкти трьох освітніх програм:
– сприяння розвитку творчої особистості вчителя та учня закладів загальної середньої освіти Чигиринської міської ради Черкаської області на 2023-2025 роки;
– «Шкільний автобус на 2023-2025 роки» та Положення «Про порядок використання шкільного автобуса»;
– «Здорове харчування учнів та вихованців на 2023-2025 роки».
В свою чергу на засіданні були опрацьовані листи, що надійшли на розгляд комісії в міжсесійний період та погоджено проєкт змін до бюджету Чигиринської міської теритиоріальної громади на 2022 рік.