Проведено засідання постійної комісії міської ради

У межах підготовки до чергової сесії міської ради, сьогодні, під головуванням голови комісії Руслан Овчаров відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку Чигиринської міської ради.
У роботі комісії взяли участь міський голова Віктор Харченко, заступники міського голови Валентина Алєксєєвець та Сергій Брайченко.
На засіданні депутати опрацювали важливі питання, що стосуються життєдіяльності громади. Також члени комісії обговорили важливі питання, що стосуються військового напряму.
✍️Погодили надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцям та жителям громади, передбачили кошти на виплату заробітної плати працівникам ФАПів.
✍️За ініціативи голови комісії розглянуто питання щодо підтримки наших військових – виділення коштів на придбання безпілотників та лазерні далекоміри. Рішення прийняли одноголосно, на що планується виділити 370 тис. грн.
✍️ Розглянули питання, що стосується навчальних закладів громади, а саме: задля забезпечення з нового навчального року навчання учнів в офлайн режимі погодили виділення з бюджету громади коштів на облаштування укриттів у Вершацькому ліцеї та Чигиринському ліцеї №1. Ознайомилися з проєктами Стратегій розвитку ліцеїв громади та дошкільного закладу на 2023-2028 роки.
Усі питання, які були внесені на розгляд комісії підтримані та надані відповідні протокольні доручення.
Проєкти рішень будуть внесені до порядку денного чергової сесії міської ради.