Проведено засідання комісій міської ради

29 січня 2021 року за участі міського голови Віктора Харченка відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку Чигиринської міської ради, яке провів голова комісії Руслан Овчаров. В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Віталій Шпичак та заступник міського голови Сергій Брайченко.

В ході роботи комісії заслухано звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Чигиринської міської ради за 2020 рік, інформації про підсумки виконання бюджетів Вершацької, Іванівської, Новоселицької, Рацівської, Трушівської сільських рад та Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Також члени комісії опрацювали проекти змін до Статутів комунальних підприємств міської ради – КП «Чигирин», КП «ЄРЦ», КП «Стадіон Колос» та комунальних некомерційних підприємств первинної та вторинної ланок медицини.

Окрім того, члени комісії заслухали текст звернення депутатів Чигиринської міської територіальної громади до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, НРЕКП про недопущення підняття тарифної сітки для виробників теплової енергії на ТЕЦ, опрацювали зміни до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2021 рік та розглянули звіт про використання коштів цільового фонду за 2020 рік.

Всі питання, що виносилися на розгляд комісії, погоджено та рекомендовано винести їх розгляд на чергове пленарне засідання сесії міської ради.

 

Цього дня, за участі секретаря міської ради Віталія Шпичака та заступника міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Сергія Брайченка, своє засідання також провела комісія з питань комунальної власності, житлово–комунального господарства, благоустрою та транспорту Чигиринської міської ради.

На засіданні розглянуті питання внесення змін до статутів комунальних підприємств Чигиринської міської ради та комунальних некомерційних підприємств первинної та вторинної ланки медицини.

Також члени комісії опрацювали ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю, а саме:

– затвердження Передавального акту Громадського будинку – школи;

  • припинення права користування частиною приміщення, що розташоване по вул. Б.Хмельницького, буд.26 в м. Чигирин;  
  • передачі будівлі, що розташована по вул. Б.Хмельницького, 19 в м. Чигирин в господарське відання КП «ГУ Будинку рад»;
  • передачу майна на баланс виконавчого комітету Чигиринської міської ради;
  • внесення змін до Переліків першого та другого типів об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду;
  • затвердження передавальних актів закладів освіти сіл, що згідно перспективного плану приєдналися до Чигиринської міської ради.

За результатами роботи комісії всі питання порядку денного погоджені та рекомендовано винести їх розгляд на пленарне засідання чергової сесії міської ради.