Проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати

Сьогодні, 1 липня 2021 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Алєксєєвець відбулося засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

В роботі комісії взяли участь  начальник Чигиринської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Черкаській області Лариса Мерешко та начальник Чигиринського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ в Черкаській області Оксана Філоненко.

Відповідно до порядку денного засідання комісії директор та засновник ТОВ «Артіль – Вігос» інформували про стан справ в товаристві, перспективи розвитку виробництва, що сприятиме збільшенню можливостей використання найманої праці в майбутньому.

Також членами комісії обговорений стан справ на ТОВ «Чигиринський шкірзавод». 

За результатами засідання комісії напрацьовано план подальших спільних дій щодо вирішення питання легалізації найманої праці та забезпечення виплати гарантованої державою заробітної плати.