Проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпеченням виплати заробітної плати

Під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Валентини Алєксєєвець відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпеченням виплати заробітної плати.
В ході засідання члени комісії заслухали керівників та представників сільськогосподарських підприємств по яких існує ризик недоплати ПДФО із заробітної плати у зв‘язку з малою кількістю найманих працівників та заробітною платою, яка є значно нижчою від середньообласної по галузі.
Лариса Мерешко, начальник Чигиринської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Черкаській області наголосила, що нині залишається актуальним питання «тіньової» заробітної плати, використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Від несплати податків, внесків із тіньових доходів громада втрачає значні надходження до бюджету, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та пенсійного забезпечення.
Була проведена консультативна та роз’яснювальна робота з питань застосування трудового законодавства та рекомендовано платникам дотримуватися чинного законодавства.